1. Nová auta
  2. Nabídka přestaveb

TOYOTA PROFESSIONAL PŘESTAVBY
PROSTOR VELKÝCH MOŽNOSTÍ

Dokonale navržený vůz vám poskytne novou dimenzi funkčnosti, udělá z každé práce radost a promění každou výzvu v dobrodružství.

ZÁRUKA

Záruka krytá dodavatelem přestavby

HOMOLOGACE

Náklady na přestavbu zahrnuty v ceně vozu

POHODLÍ NÁKUPU

Objednejte si a vyzvedněte upravené auto na jednom místě

VESTAVBY
EGOE
Nestbox je vestavba, která jednoduchým vložením do zavazadlového prostoru přemění váš vůz v komfortní kempingové auto.
FULLVANS
Změňte svůj model Proace Verso během několika minut na kempingový vůz se střešním stanem, stolem a kuchyní.
RAVVER
Rebelbox je chytře vymyšlený organizér, který vám dává možnost si věci uspořádat přesně tak, jak zrovna potřebujete. A k tomu se na něm můžete i pohodlně vyspat.
VISU
Vestavba Visu Moie v Toyotě Proace Nomad Wanderer je řešením pro rychlou přeměnu dodávky v obytné auto za pomoci vyjímatelných modulů. Instalace vestavby je jednoduchá a zvládnou ji dvě osoby za pár minut.
REBUILD
Vestavba díky které se dá během chvíle rodinné auto předělat na kempingové. Vyrobeno z lehkého, praktického a omyvatelného materiálu.
NOTENT
Vestavba, kterou v kufru auta skoro nepostřehnete, přesto rozložená a připravená pro spánek během několika vteřin. S možností vytvoření prostoru nejen pro postel, ale také vaše jízdní kolo.
AUTO EDER
Přestavba vozidla pro potřeby IZS.
OLŠAR
Možnost zvýšení obsaditelnosti či obložení interiéru a nákladového prostoru díky různým balíčkům přestaveb a doplňkové výbavě.
WÜRTH
Patří k vaší práci být stále na cestách a nářadí s další potřebnou výbavou vozit s sebou v autě? Zlepšete přehled, bezpečí a pořádek v přepravovaném materiálu.
ALFAVARIA
Patří k vaší profesi být stále na cestách a nářadí s další potřebnou výbavou vozit s sebou v autě? Pak možná přemýšlíte, jak lépe zorganizovat nákladový prostor vašeho vozu. Zlepšit přehled, bezpečí a pořádek v přepravovaném materiálu. Řešením je kvalitní vestavba.
HAGEMANN
Vestavba chladírenské izolace. Pečlivé provedení obložení nákladového prostoru speciálním izolačním materiálem. Díky tomu lze převážet zboží při stálé teplotě od +15 °C až do 0 °C
DAIKIN
Řada spolehlivých a efektivních přepravních chladicích jednotek, které mají nízkou hlučnost. Nabízí maximální flexibilitu v řízení teploty chlazených produktů.
HAGEMANN
Perfektní, když potřebujete ještě tři místa navíc. Získáte tři pohodlná sedadla s šedým potahem, loketní opěrkou na pravé straně, tříbodovými bezpečnostními pásy a polohovatelnou zádovou opěrkou.
VESTAVBY
API
Vestavba se sníženou podlahou s výklopným výjezdem pro převoz imobilní osoby.
AUTO EDER
Přestavba pro vozidla IZS.
VESTAVBY
AUTO EDER
Přestavba vozidla pro potřeby IZS.
ALU CAB
Přestavba představuje kombinaci robustní hliníkové pevné střechy a střešního stanu přístupného z interiéru. S velkými zadními dveřmi a bočními výklopnými dvířky nabízí mnoho možností. Střecha je plně izolovaná pro příjemné klima na spaní. Prostor vlevo a vpravo je vhodný pro montáž zadního žebříku nebo držáku plynové lahve.
ALFAVARIA
Přemýšlíte, jak lépe zorganizovat nákladový prostor vašeho vozu, abyste v převáženém nářadí, materiálu a dalších nezbytnostech měli přehled a pořádek a zároveň vše převáželi bezpečně? Řešením je kvalitní vestavba.
AUTOPROTECT
Nástavba pro všestranné využití. Kombinuje vysokou pevnost, teplotní odolnost a odolnost proti mechanickému nárazu při zachování celkové nízké hmotnosti. Vhodná i pro přepravu zvířat.
H-MOBILITY
Designové a odolné hardtopy, rolety, výsuvné podlahy a ochranné vložky.
P&L
Nabídka přestavby modelu Hilux na komunální vůz – elektrické rozmetadlo.
HS AUTOMOBIL
Toyota Hilux pro letní i zimní údržbu měst a obcí, pro stavební firmy s nízkými provozními náklady.
P&L
Nabídka přestavby modelu Hilux na komunální vůz – pluh.
HS AUTOMOBIL
Toyota Hilux pro letní i zimní údržbu měst a obcí, pro stavební firmy s nízkými provozními náklady.
HS AUTOMOBIL
Toyota Hilux pro letní i zimní údržbu měst a obcí, pro stavební firmy s nízkými provozními náklady.
CHARVÁT CTS a.s.
Jednoramenné a dvouramenné nosiče kontejnerů v různých rozměrech a provedeních pro model Hilux.
HAGEMANN
Praktická jednostranná a třístranná sklápěcí nástavba. Ovladač s dálkovým ovládáním, sklopné bočnice a protikorozní úprava.

Galerie přestaveb

PROACE VERSO

PROACE CITY VERSO

PROACE

HILUX